Kadra

KADRA GIMNAZJUM W MALECHOWIE

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

 

religia

 

GANCARZ HALINA

religia

 

matma

CHYLARECKA LUCYNA

matematyka

                wychowawca klasy I D

KROPLEWSKA ALEKSANDRA

matematyka
wychowawca klasy III B

WROSCH DOMINIK

matematyka, informatyka

 

infor

 

BARTOS DARIUSZ

informatyka, technika

edukacja dla bezpieczeństwa

anglik

 

GABRYŚ ADRIANNA

język angielski

                 wychowawca klasy I C

 

Szostak Elżbieta

język angielski

 

 

wf

LISIECKA JULIA

wychowanie fizyczne

MAŁYSZ MARIUSZ

wychowanie fizyczne

 

 

geografia

 

CICHOCKA MARIA

geografia

polski

MICHLEWICZ ANNA

język polski

wychowawca klasy II B

WRÓBLEWSKA - HENCEL ELIZA

język polski
wychowawca klasy III A

Wicedyrektor szkoły

WEŁNA MAGDALENA

język polski

wychowawca klasy I B

RADKO SYLWIA

język polski,

wychowanie do życia w rodzinie

wychowawca klasy I A

swiet

 

KOROWAJCZYK EDYTA

wychowawca świetlicy

plastyka

 

MANIJAK DOROTA

muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne

historia

CHYLARECKI PIOTR

historia
Dyrektor szkoły

PERZYŃSKA MARTA

historia

niem

 

POŁOŃSKA EWA

język niemiecki
wychowawca klasy III C

fizyka

 

 

ROGALA ANNA

biologia, fizyka

wychowawca klasy II C

 

chemia

 

STALKO IRENA

chemia, biologia

wychowawca klasy II A

 

bibliot

 

SENDERA MARIA

bibliotekarz

pedagog

 

WOSZCZYK KONRAD

pedagog

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Lp.

Imię i nazwisko

Specjalność

1.

Jerzy Wójcik

informatyka

2.

Violeta Czajkowska

matematyka

3.

Konrad Woszczyk

pedagog

4.

Eliza Hencel-Wróblewska

język polski, logopedia

5.

Katarzyna Kieres

język polski

6.

Ewa Połońska

język niemiecki

7.

Dominik Wrosch

matematyka

8.

Anna Wrosch

matematyka, informatyka

9.

Mirosława Turczyn

wos, historia

10.

Marta Perzyńska

historia

11.

Maria Cichocka

geografia

12.

Anna Rogala

biologia

13.

Alicja Rogala

fizyka

14.

Irena Stalko

chemia

15.

Dorota Manijak

plastyka

16.

Mariusz Małysz

wychowanie fizyczne

17.

Tadeusz Chylewski

wychowanie fizyczne

18.

Julia Lisiecka

wychowanie fizyczne

19.

Halina Gancarz

religia

20.

Anna Brzozowska

religia

21.

Edyta Korowajczyk

świetlica

22.

Maria Sendera

biblioteka

23.

Sylwia Kruszyńska

język polski

24.

Emilia Protasewicz

język angielski

25.

Adrianna Gabryś

język angielski