Uczennice Gimnazjum z Malechowa czwarte w województwie.

pilka9 czerwca w Starogardzie Szczecińskim odbył się Finał Wojewódzki Gimnazjady w Piłce Nożnej Dziewcząt. W pierwszej parze zagrały zespoły Centrum Szkolenia Sportowego ze Szczecina i gospodynie imprezy ZS nr 2 ze Stargardu Szczecińskiego. Po ładnym meczu szczecinianki wygrały 2-0.

Nasz zespół zagrał w drugiej parze z Dębnem. Mecz był bardzo wyrównany, zawodniczki z Dębna zdobyły bramki po rzucie z autu i rzucie wolnym, nam zabrakło skuteczności pod bramką, wynikiem czego była porażka 2-0. W meczu o trzecie miejsce w dużym upale na orliku zabrakło nam miejsca do gry, a gospodynie wykorzystały atut własnego boiska wygrywając 2-0(0-0). Finał nieoczekiwanie zwyciężyło Dębno, które pokonało Szczecin 3-0.


1. Gimna
zjum Dębno-złoto
2. CSS Szczecin-srebro
3. ZS nr 2 Stargard Szczeciński-brąz
4. Gimnazjum Malechowo

Skład zespołu z Malechowa: Izabela Majszak, Natalia Kacprzak, Paulina Kaszewska, Aleksandra Robakowska, Amanda Sobolewksa, Oktawia Kaszewska, Kasia Pietras, Jagoda Blaszke, Wiktoria Przemielewska.

Opiekunem zespołu jest Tadeusz Chylewski