Bardzo wyrównany półfinał w Malechowie

pilka

Gimnazjum w Malechowie było organizatorem półfinału wojewódzkiego w piłce nożnej dziewcząt, organizowanego w ramach rywalizacji szkół gimnazjalnych. Zgodnie z oczekiwaniami był to bardzo wyrównany i ciężki turniej. W niesprzyjających warunkach atmosferycznych do walki przystąpiły pierwsze pary. Centrum Szkolenia Sportowego ze Szczecina pokonało Gimnazjum z Karlina 1-0, a gospodarze w pełnym napięcia i akcji meczu wygrali z gimnazjalistkami ze Stepnicy 2-1. Dwie bramki z rzutów wolnych zdobyła Katarzyna Pietras. Zespoły ze Szczecina i Malechowa, które awansowały do finału rozegrały mecz o pierwsze miejsce równie emocjonujący jak pozostałe i wygrany przez CKS 2-1. W meczu o miejsca 5-8 w województwie zespół z Karlina pokonał Stepnicę 2-0.

Turniej sędziowali Jerzy Szeląg i Mariusz Małysz z KOZPN Koszalin.

Zespół Gimnazjum z Malechowa wystąpił w składzie: Izabela Majszak(br), Natalia Kacprzak, Paulina Kaszewska, Aleksandra Robakowska, Kasia Pietras(kpt), Amanda Sobolewska, Oktawia Kaszewska, Wiktoria Przemielewska, Jagoda Blaszke. Opiekunem zespołu jest Tadeusz  Chylewski

Miejsca

1.CKS Szczecin -awans do finału wojewódzkiego
2.Gimnazjum w Malechowie-awans
3.Gimnazjum Karlino-miejsc 5-6 w województwie
4.Gimnazjum w Stepnicy-miejsce 7-8 w województwie