Turniej piłki nożnej rocznika 1999.

pilka 5 maja w Kołobrzegu odbył się turniej piłki nożnej rocznika 1999, w którym uczestniczyło 8 drużyn. Nasz zespół trafił do grupy z Policami, Kołobrzegiem i Rymaniem. W grupie B zagrał SAS Sianów, Pasewalk, Kołobrzeg II i Radzikowo. W pierwszym meczu zremisowaliśmy z Rymaniem 1-1. Zadecydowało złe ustawienie bramkarza względem muru. W drugim zabrakło nam czasu, bo, mimo kilku dobrych sytuacji w drugiej połowie, ponieśliśmy porażkę. W ostatnim meczu z Kołobrzegiem (chłopcy grający w lidze wojewódzkiej) musieliśmy wygrać, by nie zakończyć turnieju. Zespół gospodarzy jako pierwszy stracił bramkę, a wraz z nią całą koncepcję na grę i w efekcie przegrał 3-0. W półfinale przyszło się nam zmierzyć z lokalnym rywalem. Chłopcy z Dąbrowy, grający w SAS, wygrali ten mecz 2-1, wykorzystując naszą niemoc w formacjach ofensywnych. W meczu o trzecie miejsce nieoczekiwanie bardzo gładko wygraliśmy z Kołobrzegiem II 4-0.

Końcowa klasyfikacja

1.Gimnazjum Police
2 Gimnazjum Dąbrowa(SAS)
3 Gimnazjum Malechowo
4Gimnazjum Sportowe nr 2.Kołobrzeg II
5.Gimnazjum Sportowe nr 2 Kołobrzeg I
6.Gimnazjum Pasewalk7. Gimnazjum Rymań
8.Gimnazjum Społeczne Radzikowo

Skład: Hencel, Zbylut, Łopata, Buchar, Drozd, Drozd, Radzki, Teszka, Kupracz, Petruk,Sidor.