II runda Coca Cola Cup w piłce nożnej

cola

II runda Coca Cola Cup w piłce nożnej szczęśliwa dla zespołów Gimnazjum w Malechowie.

Turniej chłopców, rozgrywany jako pierwszy, był bardzo wyrównany. W pierwszej kolejce Gimnazjum nr 7 z  Koszalina pokonało Manowo 3-1,  a gospodarze zwyciężyli 4-0 z Gimnazjum we Wrześnicy. Druga kolejka to zacięte spotkanie pomiędzy Malechowem i Manowem, zakończone remisem 2-2 i łatwe zwycięstwo ,,Siódemki” z Wrześnicą 6-0. Najbardziej zacięty pojedynek rozegrał się w trzeciej kolejce pomiędzy Gimnazjum nr 7 i zespołem miejscowych. Pierwsza bramka dla Koszalina nie podcięła skrzydeł naszym reprezentantom, którzy po bardzo emocjonującej końcówce pokonali przeciwników 2-1.

Tabela turnieju
1. Gimnazjum w Malechowie   7 pkt. bramki 9-3 (awans do finału wojewódzkiego)
2. Gimnazjum nr 7 Koszalin     6                    10-3
3. Gimnazjum Manowo            4                    10-3
4. Gimnazjum Wrześnica        0                     0-18

Dużo mniej emocjonujący był turniej dziewcząt, w którym reprezentantki Gimnazjum w Malechowie pokonały Gimnazjum w Postominie 5-1 i Gimnazjum w Pieszczu 8-0 oraz otrzymały punkty walkowerem w meczu z Gimnazjum nr 6 z Koszalina.

Tabela
1. Gimnazjum w Malechowie  9         16-1 (awans do finału wojewódzkiego)
2. Gimnazjum w Postominie   6          12-5
3. Gimnazjum w Pieszczu       3          3-16
4. Gimnazjum nr 6 Koszalin   0          0-9

Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wf-u: Julia Lisiecka, Mariusz Małysz, Tadeusz Chylewski. Sędzią głównym turnieju był Jerzy Szeląg.