Pierwsza runda Turnieju Coca Cola Cup dziewcząt

turniej

Dziewczęta z Gimnazjum w Malechowie, podobnie jak chłopcy, mają już za sobą pierwszą rundę Turnieju Coca Cola Cup. Turniej odbył się 4 kwietnia w Malechowie. Do walki przystąpiły trzy drużyny, swoje mecze walkowerem oddał zespół Korlina. W pierwszym pojedynku zespół Polanowa pokonał Dąbrowę 4-1. Kolejny mecz rozegrały dziewczęta z Malechowa z debiutującymi w tych rozgrywkach gimnazjalistkami z Dąbrowy. Nasze zawodniczki bez problemu pokonały rywalki 7-0. W meczu decydującym o pierwszym miejscu drużyna z Malechowa pokonała zespół Gimnazjum z Polanowa 4-0.

Tabela turnieju:
1. Malechowo  9pkt. 14-0-awans do II rundy

2. Polanów      6 pkt. 7-1-awans do II rundy
3. Dąbrowa      3 pkt. 11-4
4. Korlino         0 pkt.  0-9

Skład zespołu z Malechowa: Izabela Majszak, Natalia Kacprzak, Paulina Kaszewska, Katarzyna Pietras, Amanda Sobolewska, Oktawia Kaszewska, Izabela Blaszke, Wiktoria Przemielewska, Agnieszka Walus.