16 Turniej Piłki Nożnej Coca Cola Cup rozpoczęty.

mecz

Etap I - eliminacje grupowe był bardzo udany dla przedstawicieli Gimnazjum w Malechowie. Do turnieju przystąpiły cztery drużyny. Nasz zespół w pierwszym meczu okazał się lepszy od SGSTO Darłówko, pokonując gości 11-0. W kolejnym meczu przeciwnikiem Malechowa było Gimnazjum z Darłowa, które również poległo, tym razem 7-0. Ostatni mecz decydował o wygranej w grupie. Rywal z Gimnazjum nr 1 w Szczecinku był bardzo wymagający, ale i w tym  zaciętym pojedynku górą okazali się nasi gimnazjaliści, którzy pokonali Szczecinek 1-0.

Kolejność końcowa
1.Gimnazjum w Malechowie 9 pkt.
2.Gimnazjum nr 1 Szczecinek 6 pkt.
3. Gimnazjum w Darłowie 3 pkt.
4.Gimnazjum Społeczne w Darłówku 0 pkt.

Skład: Szymon Małecki, Grzegorz Wolowski,Hubert Lass, Oskar Kowalkowski, Marceli Wiącek, Kamil Zbylut, Sylwester Łopata, Jakub Buchar, Bronisław Sidor, Mateusz Szadkowski.