Gimnazjum w Malechowie w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady w Unihokeja dziewcząt

unihokej

W gronie ośmiu najlepszych gimnazjów województwa zachodniopomorskiego znalazły się malechowskie unihokeistki, które 27 marca 2014 roku w miejscowości Bierzwnik, rozgrywały Finał Wojewódzki Gimnazjady  w Unihokeja dziewcząt. Dziewczęta miały do rozegrania trzy mecze w grupie B - z Gimnazjum w Bierzwniku, Trzebiatowie i z Zespołem Szkół w Bielicach. Pierwszy mecz z gospodarzami turnieju zakończył się wynikiem 2:1 dla dziewcząt z Bierzwnika. W drugim meczu z aktualnymi wicemistrzyniami z ubiegłego roku nasze gimnazjalistki poległy aż 9:2. W trzecim meczu uczennice z Malechowa pokonały dziewczęta z Bielic 3:1. Jednak jedna wygrana nie pozwoliła wyjść z grupy i walczyć o miejsca w ścisłym finale. Bramki dla naszego zespołu strzeliły: Pietras Kasia- 4 i Kaszewska Oktawia- 2. Ostatecznie zespół z Gimnazjum w Malechowie uplasował się na miejscu piątym.

Skład zespołu: Stryluk M, Kacprzak N, Kaszewska P, Kaszewska P, Pietras K, Laskowska J, Celuch N, Poborska A, Robakowska A, Gawin A, Gniot A.
Opiekunem zespołu była pani Julia Lisiecka.